Zemřel člen oddílu a předseda revizní komise František Kraml

Dne 2. září 2016 jsme obdrželi smutnou zprávu o úmrtí  dalšího našeho člena Františka Kramla. Nikdo z nás to nečekal i když František letos nechodil hrát, tak jsme si mysleli , že pouze léčí záda nebo klouby, ale tato zpráva nás velmi překvapila a zaskočila.
František Kraml byl dlouhá léta předsedou revizní komise a jeho zájem o činnost oddílu byl vždy příkladný, vždy byl ochoten pomoci radou a v době výstavby nové klubovny pomáhal i fyzicky. František byl jedním z mála lidí, kteří neváhali a svůj volný čas věnovali papírování kolem tenisu, osobně prováděl kontroly účetnictví a vedení všech dokladů. Franta byl duší slávista a o to víc je smutné, že den po úmrtí jeho kamaráda Z. Brůny-velkého sparťana nám odešel další velký hecíř a zbylo nám po kamarádech jen ticho, žádné veselé narážky na druhého, který klub je lepší nebo má lepšího hráče, atd.

Poděkování všem členům oddílu, kteří se zúčastnili posledního rozloučení s Františkem dne 8.9.2016 v obřadní síni na Olšanech. Upřímnou soustrast paní Kramlové a všem rodinným pozůstalým. Franto, budeš nám chybět.

za výbor TK Michal Kutzendörfer

Příspěvek byl publikován v rubrice informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.