Zemřel dlouholetý člen oddílu Zdeněk Brůna

Pro všechny příznivce klánovického tenisu  mám smutné oznámení, že dne 1.9.2016 zemřel ve věku 80-let náš dlouholetý spoluhráč Zdeněk Brůna senior.
Zdeňka jsem poznal asi před 35 lety a vždy jsem obdivoval jeho pohodu, dobrou náladu a nezdolný smysl pro humor. Na kurtech byl jako spoluhráč velmi vítán, protože jeho tzv. křivá ruka, dokázala vždy zahrát neuvěřitelné míčky. V posledních letech proslul i jako psycholog mužstva seniorů, kterým před dvěma roky dodal tolik potřebné sebedůvěry a víry ve vlastní um, že mužstvo se probojovalo až do 1. třídy.
Nezapomenutelné budou i jeho slovní hádky s bratry Černíky, zda jeho Sparta porazí jejich Slávii či naopak. Blahopřejné SMS, které posílal všem fandům Slávie, když jejich mužstvo padlo, byly úžasné, vtipné a v dnešním uspěchaném světě velmi osvěžující.
Ano, s odchodem Zdeňka  nám odešel velký kamarád, spoluhráč, ale hlavně skvělý člověk. Tatínek, který všechny své tři děti přivedl k tenisu a v pozdějších letech se krásně staral s manželkou o všechny své vnuky a vnučky. Odešel muž, ze kterého přímo vždy sálala ta dobrota a láska k lidem i zvířatům.

Děkuji všem členům oddílu, kteří se přišli naposled rozloučit se Zdeňkem do krematoria ve Strašnicích.

Nikdy na tebe nezapomenu. Sbohem, Zdendo.

Michal Kutzendörfer

Příspěvek byl publikován v rubrice informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.