tennis net 3657756 1280Členové tenisového oddílu Klánovice i všichni obyvatelé Klánovic mohou být hrdí na mladé tenisty z našeho tenisového klubu. V letošním roce se nám společně podařilo něco neuvěřitelného v týmových soutěžích mládeže. Úplně poprvé v historii našeho klubu budou příští sezonu hrát nejvyšší pražskou soutěž mistrovských utkání obě žákovská družstva a to mladší i starší žáci. Radost máme nejen z našich šikovných dětí, ale za zmínku stojí i jejich ochotní rodiče, kterým nevadí trávit každý víkend jarní sezony na tenise a nervovat se při sledování svých dětí.

 

Poděkování také patří všem kapitánům družstev sestavených především z řad obětavých rodičů. Potěšilo nás, že ve všech našich týmech byli všichni účastníci spolehliví a nestávalo se, že bychom neměli plnou sestavu nebo na poslední chvíli sháněli náhradníky.  Je pro nás poctou, že zapadáme mezi osm nejlepších týmů v Praze a budeme dělat vše pro to, abychom v tak těžké konkurenci jako je Sparta Praha nebo I.ČLTK Praha obstáli. 

 

Výsledky:

Minitenis - 1. místo ve Středočeském kraji 

Babytenis - obstál v silné konkurenci nejvyšší pražské soutěže

Ml.žáci C - 3. místo ve 3. třídě

Ml.žáci B - 1. místo ve 2. třídě – postup do 1. třídy

Ml.žáci A - 6. místo v lize – udržení nejvyšší pražské soutěže

St.žáci B - 1. místo ve 3. třídě – postup do 2. třídy

St.žáci A - 1. místo v 1. třídě – postup do nejvyšší pražské soutěže

Dorost - 2. místo v 2. třídě – postup do 1. třídy

 

O závodní tenis je v našem klubu čím dál větší zájem. Zásluhu na tom má i trenérský tým sestavený výhradně z bývalých velmi dobrých hráčů, kteří ambiciózním dětem dokáží předat cenné zkušenost v přípravě na turnaje. Jsme velmi rádi, že úroveň klánovických hráčů jde každým rokem nahoru a už se těšíme na příští sezonu. Držíme všem hráčům palce a doufáme, že se budou i nadále zlepšovat a dělat nám všem velkou radost.