Tenisová škola

Tenisový klub Klánovice si Vám dovoluje představit a nabídnout své zkušenosti v oblasti individuálního  i skupinového tréninku dětí a mládeže.

Naší doménou je zejména kvalita a ne kvantita.

Naším cílem je vzbudit v dětech zájem o tenis (a sport obecně). Chceme děti naučit radovat se z pohybu. A nejen to, tenis se může stát celoživotní pohybovou aktivitou a jakožto individuální sport pomáhá u dětí již od nízkého věku rozvíjet samostatnost a nutí je rozhodovat se samy za sebe.

Pokud  děti zjistí, že je tenis baví a rády by něco více než jen trénování, nabízíme možnost pokračování výkonnostní cestou. Nabízíme možnost přípravy dětí na celostátní turnaje či reprezentace klubu na mistrovských utkání družstev.

Tenisová škola vznikla spojením vrcholových hráčů, kteří se pohybují na tenisovém poli již několik let. Dětem i dospělým se tak věnují kvalifikovaní trenéři s mnohaletými hráčskými i trenérskými zkušenostmi. Díky tomu jsme schopni předat hráčům nabyté zkušenosti a také vědomosti jak na rekreační tak také na závodní či vrcholové úrovni.

V tenisové škole upravujeme tréninkové programy podle potřeb jednotlivých hráčů a klademe velký důraz na práci trenéra s hráči či dětmi. Přitom dbáme na to, aby nebylo více než čtyři děti na tréninkové jednotce, a mohli jsme Vám tak nabídnout co největší kvalitu výuky.

V případě zájmu náš kontaktujte na 720 380 800 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.