tennis 1298769 1280V září proběhly našem tenisové klubu 4 turnaje:

  • 7.9. turnaj OPEN čtyřhra mužů  4.ročník
  • 10.9. pořádal náš oddíl ve spolupráci s TK Tola klubový turnaj pro žáky a Babytenis.
  • 22.9. oddílový turnaj mužů ve čtyřhře
  • V průběhu září oddílový turnaj v losované čtyřhře

 

 


Dne 7.9.2019 náš oddíl uspořádal tenisový turnaj ve čtyřhře mužů pro hráče z našeho oddílu, ale i pro hosty. Vzhledem k proběhlé kampani na internetu a vývěskách byla účast 12 párů velmi dobrá. Každý zápas se hrál na jeden prodloužený set na 9 vítězných gamů a finále se hrálo na dva sety a při rovnosti rozhodoval super-tie-break. Vítězem OPEN turnaje 2019 se stal domácí pár Zdeněk Brůna-Ondřej Štrouf, kteří porazili ve finále další domácí pár Souček J.-Moravec. Turnaj byl fyzicky velmi náročný, ale všichni si zahráli a ještě přitom měli dost času na dobrou zábavu a občerstvení. K velmi dobré úrovni turnaje přispěl i náš správce p.Mansfeld a jeho paní, která uvařila skvělý guláš a připravila další občerstvení pro sportovce. Pro všechny páry byly připraveny malé ceny a vítěz bude vyryt na velkém putovním poháru. Jménem výboru chci poděkovat všem zúčastněným členům oddílu za výbornou reprezentaci.
Stejně jako vloni i letos nás potěšila chvála hostů na náš areál, skvělé kurty a příjemné prostředí během celého sportovního klání.

Velké poděkování za finanční a materiální podporu patří:

  • Firmě Rehau a.s.
  • Firmě Reflex CZ,s.r.o.
  • Firmě ZKM Praha s.r.o.

Dne 10.9.2019 pořádal náš oddíl ve spolupráci s TK Tola klubový turnaj pro žáky a Babytenis. Turnaje se zúčastnilo 14 chlapců a dívek dohromady. Měli jsme možnost sledovat výborný tenis a bojovné výkony všech zúčastněných mladých tenistů a tenistek. Vítězem turnaje žáků se stal Martin Nichtsman a v babytenisu Josef Špička.
Gratulujeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným za předvedenou hru.

Dne 22.9.2019 proběhl při krásném počasí oddílový turnaj mužů ve čtyřhře. Turnaj mužů ve čtyřhře opět při malé účasti našich členů vyhrál pár Michal Kutzendörfer+Ivan Utěšil.
Plánované turnaje ve dvouhře mužů se pro malý počet přihlášených nekonaly.

V měsíci září náš oddíl uspořádal tradiční losovanou čtyřhru, která se tentokrát hrála v několika dnech a zúčastnilo se jí 7 dvojic. Ve velmi vyrovnaném finálovém zápase nakonec zvítězil pár Michal Kutzendörfer+Tomáš Kutzendörfer.

 

Michal Kutzendörfer
předseda Tenisu Klánovice z.s.

Fotogalerie z turnajů:

20190907 16570620190907 16570620190907 165706